Delisimo Giveaway

Посетете ја нашата “Facebook” фан страна и учествувајте во наградната игра на ЏС Актуел.
 
Delisimo GIVEAWAY!!
Само неколку правила ве делат од куп вкусни подароци! Следете ги правилата и влезете во игра!
Се што треба да направите е :
👉Да станете фан на нашата Facebook страна и Instagram профил!
👉Да ставите like на оваа објава!
👉Јавно да ја споделите оваа објава со вашите пријатели!
Тројца од вас ќе добијат пакет производи на вашиот омилен бренд “Delisimo”!
Добитниците ќе бидат избрани по случаен избор на 16-ти Мај (Недела)!

🍀Среќно! 🍀
 

СПОДЕЛИ ЈА ОБЈАВАТА

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email