Previous slide
Next slide

ЗА НАС

ГЕНЕРАЛЕН ЗАСТАПНИК И ЕКСКЛУЗИВЕН ДИСТРИБУТЕР

ЏС АКТУЕЛ

Основна дејност на компанијата е увоз и дистрибуција на прехрамбени производи низ целата територија на Република Македонија.
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

ПРОИЗВОДИТЕЛИ

БРЕНДОВИ КОИ ГИ ЗАСТАПУВАМЕ

БРЕНДОВИ

Нашата компанија е генерален застапник и ексклузивен дистрибутер за Република Македонија за сите производи од целиот асортиман од следниве производители
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

НОВИ ПРОДУКТИ

новости

Американски Палачинки

Рецептот за оваа недела е оваа превкусна паста со грашок и сланина измешани во кремаст карбонара сос. Ефтина, брза и вкусна вечера во која сите ќе уживаат.
ПОВЕЌЕ

Колач од Мед

Рецептот за оваа недела е оваа превкусна паста со грашок и сланина измешани во кремаст карбонара сос. Ефтина, брза и вкусна вечера во која сите ќе уживаат.
ПОВЕЌЕ

10 Брзи и вкусни рецепти

Рецептот за оваа недела е оваа превкусна паста со грашок и сланина измешани во кремаст карбонара сос. Ефтина, брза и вкусна вечера во која сите ќе уживаат.
ПОВЕЌЕ

Делисимо

Основан е во 2010 г. како СВЕЖА ПИЛЕШКА ПРОГРАМА, и работи на тој принцип до 2012 г. Од 2016 година стартува со ЗАМРЗНАТА ПИЛЕШКА ПРОГРАМА, во 2019 година стартува и ПРОГРАМАТА СО ЗАМРЗНАТА РИБА која функционира и до ден денес. Она што може да се гарантира за овој бренд е дека го нуди најквалитетното пилешко и рибино месо на пазарот во цела Македонија, месото потекнува од проверени пазари низ светот и има пристапна цена за сите потрошувачи.

Зачленете се на нашиот NEWSLETTER и добивајте ги најновите информации за нашите актуелни промоции и новитети.

arrow

за нас

Основна дејност на компанијата е увоз и дистрибуција на прехрамбени производи низ целата територија на Република Македонија. Сите производи  потекнуваат од реномирани европски и светски производители.

КОНТАКТ