Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

Овошен сок 2L Мултивитамин нектар Печати E-mail
Овошен сок 2L Мултивитамин нектар

Земја на потекло Австрија

Пакувањe 2 литри (ЕАН код 9006900014414)

пакет 6 парчиња

рок на траење 12 месеци

Во процесот на производство на соковите Pfanner исклучиво се користи еколошки здрава и чиста вода од извори во подножјето на Алпите

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ОВОШЈЕТО !


Токму тоа што им треба на луѓето!

Многу луѓе водат динамичен и стресен живот и немаат време или желба за готвење.

Неизбалансираната исхрана може да доведе и до недостаток на витамини.

За Пфанер Мултивитамин секогаш има време!

Овој вкусен коктел со егзотична нота ја содржи моќта на витамините од 12 овошја: јаболка, портокал, грозје, праска, крушка, ананас, маракуја, кајсија, банана, гуава, манго и киви.

Дополнително е збогатен со 8-те најважни витамини, па една чаша (200ml) од овој напиток задоволува 30% од дневно препорачаната доза витамини.

Извонреден коктел за луѓето кои што сакаат да го избегнат недостатокот на витамини!

 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp