Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

Овошен сок 2L А+Ц+Е коктел Печати E-mail
Овошен сок 2L А+Ц+Е коктел

Земја на потекло Австрија

Пакувањe 2 литри (ЕАН код 9006900014476)

пакет 6 парчиња

рок на траење 12 месеци

Во процесот на производство на соковите Pfanner исклучиво се користи еколошки здрава и чиста вода од извори во подножјето на Алпите

КОКТЕЛ НА УБАВИНАТА ...


Велат убавината доаѓа одвнатре.

Зошто да не е така и со пијалокот?

Pfanner А+Ц+Е ги комбинира уживањето во пријатниот вкус и корисното дејство.

Напитокот од повеќе овошја е вкусна мешавина од портокал, јаболко,
крушка, лимон и морков, збогатен со драгоцени витамини А + Ц + Е.

Оваа комбинација на витамини особено се препорачува за деца .

Пробајте го овој витамински „туш“ - ќе се чувствувате и ќе изгледате прекрасно !

Витаминот А - познат како извор на младоста , го подобрува видот, помага во обновувањето на клетките а воедно ја заштитува кожата
од штетните влијанија на околината и сонцето.

Витаминот Ц - го зајакнува одбрамбениот систем на организмот
и е Ваш личен телохранител.

Витаминот Е - им помага на клетките да останат млади
и го забавува процесот на стареење.


 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp