Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

Намаз Duet Крем сир намаз - лук Печати E-mail
Намаз Duet Крем сир намаз - лук

Земја на потекло Полска

Пакување : 150гр ( ЕАН-код : 5900247001400 )

Пакет : 8 пар.

Рок на траење : 4 месеци

Рецепт бр.3:
Макарони со Duet cheese cream со домати


За овој рецепт Ви се потребни следниве состојки :

Макарони

Павлака

Пармезан

Свеж босилек

Duet крем сирење

Магданос

Домати


DUET ќе Ви помогне ова јадење да биде навистина вкусно...
Пробајте и ова ке стане Ваш омилен рецепт .

DUET крем – сирењето е извонредна мешавина од домашно сирење и растителни масти .

Богатиот вкус на овие крем-сирења се должи на одличната комбинација на првокласно сирење , зеленчук и зачини .

DUET – крем сирењата се збогатени и со растителни масти кои се витални состојки неопходни за здрава и квалитетна исхрана .

Тие се идеални на приготвување на сендвичи и вкусни сосови , а можат да се употребуваат и како додаток во секакви јадења .

На јадењата им даваат специфичен и оригинален вкус на кој не можете да му одолеете .

ПРОБАЈТЕ DUET – крем сирење и Вашето јадење ке се претвори во НОВО прекрасно искуство ...

 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp