Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

Овошен сок Гурмет Мултивитамин Печати E-mail
Овошен сок Гурмет Мултивитамин

Земја на потекло Австрија

Пакување 0,2 литри Gourmet (ЕАН код 90167485)

пакет 24 шишиња

рок на траење 12 месеци

Во процесот на производство на соковите Pfanner исклучиво се користи еколошки здрава и чиста вода од извори во подножјето на Алпите

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ОВОШЈЕТО !


Токму тоа што им треба на луѓето!

Многу луѓе водат динамичен и стресен живот и немаат време или желба за готвење.

Неизбалансираната исхрана може да доведе и до недостаток на витамини.

За Пфанер Мултивитамин секогаш има време!

Овој вкусен коктел со егзотична нота ја содржи моќта на витамините од 12 овошја: јаболка, портокал, грозје, праска, крушка, ананас, маракуја, кајсија, банана, гуава, манго и киви.

Дополнително е збогатен со 8-те најважни витамини, па една чаша (200ml) од овој напиток задоволува 30% од дневно препорачаната доза витамини.

Извонреден коктел за луѓето кои што сакаат да го избегнат недостатокот на витамини!

 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp