Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

ADELA ПОДАРУВА ... Печати E-mail
Понеделник, 24 Септември 2007

img

АДЕЛА 500гр + 250гр  - ЗА МНОГУ ПРИФАТЛИВА ЦЕНА !

Овој пат Ви го нудиме ПРОМОТИВНИОТ СЕТ НА ADELA 500гр + 250гр за неверојатно ниска цена …
Доколку сеуште не сте го пробале , сторете го тоа сега и ке се сложите со мотото на овој производ : ОВА Е МОЈОТ ОМИЛЕН ВКУС !

ADELA  е висококвалитетен растителен маргарин 25% .
Збогатен е со витамини А и Д и е одличен со сите видови леб .
Толку лесен и пријатен вкус што се користи во секојдневната исхрана .
Содржи исклучиво растителни состојки така да може да се користи и за време на пости како ПОСЕН маргарин .

Oвој маргарин потекнува од истиот производител
на Bord Eve а тоа е RAISIO , и е направен по Шведски рецепт .

Последна промена <Понеделник, 24 Септември 2007>
 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp