Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

ПОСНО А СЕПАК ВКУСНО ... Печати E-mail
Четврток, 11 Март 2010

img

Почитувани ....
За време на Велигденските пости Ви го препорачуваме маргаринот АДЕЛА .

ADELA  е висококвалитетен растителен маргарин 25% .
Збогатен е со витамини А и Д и е одличен со сите видови леб .
Толку лесен и пријатен вкус што се користи во секојдневната исхрана .

Содржи исклучиво растителни состојки така да може да се користи и за време на пости како ПОСЕН МАРГАРИН .

Достапен е во пакување од 500гр.

Доколку сеуште не сте го пробале ... време е тоа да го направите сега !

СРЕЌНИ ВЕЛИГДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ !!!


Последна промена <Четврток, 11 Март 2010>
 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp