Немате инсталирано флеш-плеер или тој е застарен.Кликни овде за да симнеш најнов флеш-плеер.

АДЕЛА 500гр ( 10+2-ГРАТИС ) ... НЕОДОЛИВА ПОНУДА !!! Печати E-mail
Петок, 27 Февруари 2009

Овој пат Ви го нудиме ПРОМОТИВНИОТ ПАКЕТ НА АДЕЛА 500гр ( 10+2-ГРАТИС ) .

Доколку сеуште не сте го пробале , сторете го тоа сега и ке се сложите со мотото на овој производ : ОВА Е МОЈОТ ОМИЛЕН ВКУС !

ADELA  е висококвалитетен растителен маргарин 25% .
Збогатен е со витамини А и Д и е одличен со сите видови леб .
Толку лесен и пријатен вкус што се користи во секојдневната исхрана .
Содржи исклучиво растителни состојки така да може да се користи и за време на пости како ПОСЕН маргарин .

Oвој маргарин потекнува од истиот производител
на Bord Eve а тоа е RAISIO , и е направен по Шведски рецепт .

Акцијата започнува од : 26.02.2009 год.( Количините се ограничени )

Уживајте во задоволството што ке Ви го пружи АДЕЛА ...

Последна промена <Петок, 27 Февруари 2009>
 

©2017 JS AKTUEL

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

  • http://aktuel.com.mk/km160.asp